Wizualizacja BMW E36

  • 0
Drift Nikola Ha Team - projekt graficzny samochodu

Wizualizacja BMW E36

Twój własny samochód na koszulce lub bluzie? To możliwe. Być może chciałbyś / chciałabyś „obnosić się” ze swoim samochodem na koszulce lub bluzie? 😉 Albo zrobić tego typu prezent dla kogoś bliskiego? Z pewnością każdy będzie pozytywnie zaskoczony tak oryginalnym prezentem!


BMW E36 Coupe – Nikola Ha

Drift Nikola Ha Team - projekt graficzny samochodu
Drift Nikola Ha Team – projekt graficzny samochodu

Jeżeli tworzysz klub, zespół, własną drużynę lub ogólnie indywidualną społeczność i chcesz mieć unikalne, charakterystyczne towary w dostępne ofercie, jak i asortyment na gadżety oraz podarunki nadające Ci rozpoznawalność – możemy nawiązać współpracę!

Jesteśmy w stanie wykonać atrakcyjną, zbliżoną wizualizację graficzną 2D konkretnie Twojego pojazdu na podstawie dostarczonego stosownego zdjęcia.

To ciekawsza alternatywa dla samego zdjęcia nadrukowanego bezpośrednio na koszulce (np.).

Gotowy projekt graficzny możesz wykorzystać przenosząc go w trwały sposób na mnóstwo różnych powierzchni: na koszulki i bluzy, kubeczki i plecaki, poduszki, wlepki, smyczki reklamowe, torby na zakupy albo nawet odświeżacze samochodowe.

Znakujemy bardzo wiele produktów różnego rodzaju!

Oprócz zaprojektowania grafiki dla Ciebie i wykonania nadruku na produkcie u nas, istnieje również możliwość byś stał się posiadaczem swojego projektu i wykorzystywał go we własnym zakresie, np. we własnej drukarni, u znajomego albo w innej firmie i na produktach najzwyczajniej nie posiadanych przez nas.
Kolejną możliwością jest nabycie tego samego projektu w pliku edytowalnym – jeżeli planujesz w dalszym czasie modyfikacje w projekcie i chcesz mieć nad procesem pełną kontrolę i samodzielnie dokonywać zmian: dodawać coś, odejmować, zmienić kolor – jeśli np. przewidujesz zmianę lakieru lub oklejenie swojego samochodu itp.

EFEKT KOŃCOWY PRAC:


Mnóstwo gotowych, świetnych projektów przedstawiających modele samochodów BMW i generalnie powiązane z marką znajdziecie w naszym internetowym sklepie tematycznym BMW fanshop, pod adresem: www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Tam też znajdziecie w osobnej kategorii dostępne produkty z projektem od: Nikola Ha


Zachęcamy do śledzenia projektu!
www.instagram.com/nikola_haa

Nasz profil i kanał informacyjny ig: www.instagram.com/dealerkoszulek


Obserwuj na bieżąco nasze poczynania, wygodnie na FB:

www.facebook.com/CentrumNadruku


Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice