Koszulki BMW

  • 0
i'M rich, bitch! - bluza męska BMW melanżowa z kapturem

Koszulki BMW

Jeżeli jesteś wielbicielem, miłośnikiem, wyznawcą lub nawet fanatykiem marki BMW – poczujesz się jak w raju, gdy już trafisz do naszego sklepiku oferującego odzież i gadżety z nadrukiem typowo o BMW.


Bluza z nadrukiem BMW E46 - Albo bokiem albo wcale
Bluza z nadrukiem BMW E46 – Albo bokiem albo wcale

Koszulki, bluzy i gadżety BMW

Koszulki w wielu krojach, fajne bluzy, a także rozmaite gadżety z motywami BMW.

To wszystko znajdziecie w bardzo licznych ilościach w naszych sklepach internetowych Proud of Myself (www.proudofmyself.selino.pl) / Diler Koszulek (www.dilerkoszulek.selino.pl) pod kategorią ULTIMATE FANSHOP
a także w dedykowanym wyłącznie bawarskiej marce, sklepie BMW Fanshop pod adresem www.ultimatefanshop.cupsell.pl

Posiadamy już bardzo liczną gamę produktów prezentującą najlepsze modele marki BMW, na różnorodnym asortymencie, a wciąż intensywnie rozbudowujemy naszą bazę towarów!

Dużą część całej oferty stanowią produkty związane z dziedziną driftingu, gdyż jak wiadomo modele BMW (w Polsce zwłaszcza te starsze) bardzo mocno się z nim kojarzą, bo są po prostu związane. Przykładem jest tutaj nasz absolutny top i bestseller w tej kwestii driftu: ALBO BOKIEM ALBO WCALE.
Oprócz bluzy z kapturem bardzo popularne są również bluzy klasyczne oraz koszulki z tym wzorem.

Kolejne chętnie zamawiane produkty z motywami BMW, to seria Bimmerholic, Eat Sleep BMW, Keep Calm & Love BMW, LovEXX, Jesteś za cienki dla drajwera beemki, Idę w Twoje ślady tato, Zamiast jeść dopieszczam E36 i wiele innych!

Jeżeli poszukujesz czegoś konkretnego możesz zapytać nas bezpośrednio – wówczas skierujemy Cię wprost do odpowiedniego artykułu w sklepie.
Tak samo skontaktuj się z nami jeżeli nie odnalazłeś jakiegoś artykułu (być może jeszcze go w nim nie ma), ale wówczas możemy go dla Ciebie zaprojektować i zamieścić w sklepie!
Kontakt: biuro@centrumnadruku.com.pl

Motoryzacyjnych wzorów w naszych sklepach mamy oczywiście znacznie więcej – dlatego zapraszamy miłośników wszystkich marek, jednak ze z motywami BMW to zdecydowanie nasz konik 😉

i'M rich, bitch! - bluza męska BMW melanżowa z kapturem
i’M rich, bitch! – bluza męska BMW melanżowa z kapturem

Zachęcamy serdecznie do obserwowania strony fanpage sklepu na FB, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami oraz by nie przegapić żadnej promocji! 🙂


Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice