Zbiórka pieniędzy na potrzebujące zwierzęta

  • 0
Zbiórka pieniędzy na zwierzęta w schronisku

Zbiórka pieniędzy na potrzebujące zwierzęta

Jesień w pełni, już za około miesiąc zacznie się robić bardziej zimowo. Nie dla każdego oznacza to „fajowo”. Kolejny raz spróbujemy dotrzeć do ludzi o dobrych sercach, z empatią dla zwierząt, celem uzbierania środków na potrzebujące sierściuszki, by choć trochę umilić im tę trudną porę roku.


Mamy połowę października, założyliśmy by początkiem grudnia uzbierane środki/zakupiony ze środków asortyment przekazać schronisku dla zwierząt w kwocie tak wysokiej na ile tylko zdołamy. Zostało więc około 1,5 miesiąca na działanie – tak, by wszystko jeszcze przed tegorocznymi świętami na spokojnie trafiło do beneficjentów.
W zależności od wysokości uzbieranej kwoty, nie musi to być tylko jedna lokalizacja, a rozszerzylibyśmy wsparcie o kolejne schroniska. Tu wszystko w Waszych rękach.

Zbiórka jest prowadzona przez internet więc i Twoje miejsce zamieszania nie ma znaczenia. Zbiórka pozostaje całkowicie dobrowolna. Liczy się jedynie Twoja chęć pomocy, nawet najdrobniejsza kwota wsparcia i zaangażowanie przy udostępnianiu niniejszego ogłoszenia oraz samej zrzutki.

Zbieramy fundusze celem zakupu karmy dla zwierząt, akcesoriów typu szelki i smycze, obroże, ścierki, ręczniki, pledy, kocyki, legowiska, transportery, także lekarstwa (m.in.środki do zakraplania na pchełki i kleszcze.) itd. Wszystko co niezbędne jest dla przetrwania tym pupilom bez własnych domów i rodzin – generalnie zwierzakom w potrzebie 🙂


Zbiórka pieniędzy na zwierzęta w schronisku

Poniższa zbiórka jest to udostępniana przez nas forma pomocy bezpośredniej, w którą możecie się niezwłocznie zaangażować. Będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie, nie wspominając już nawet jak wdzięczne będą obdarowywane czworonogi w potrzebie.


WRZUĆ DO PUSZKI NA SIERŚCIUSZKI!

www.pomagam.pl/PuszkaSiersciuszka


Sklep charytatywny POMAGAM

Filarowo prowadzimy internetową sprzedaż rozmaitych produktów z nadrukiem, takich jak odzież (m.in. koszulki, bluzy) oraz gadżety z nadrukami (np. kubeczki) i inne sympatyczne, indywidualne artykuły ze znakowaniem.

Potrzebujące zwierzęta możecie wesprzeć również kupując produkty w naszych internetowych sklepach charytatywnych www.pomagam.selino.pl oraz www.pomagam.cupsell.pl, gdyż prowizja z ich sprzedaży dedykowana jest właśnie dla potrzebujących zwierzaków.

To jest właśnie drugi, pośredni sposób, dzięki któremu pomagacie kochanym czworonogom, ale przy tym macie też coś fizycznie dla siebie – extra gadżet w postaci produktu z nadrukiem wybranym przez siebie.


Zachęcamy do wsparcia inicjatywy (wpłacania / dołączania / udostępniania)! Zwierzęta mają tylko nas..
Zainteresowanych zapraszam do działania i ew. kontaktu! Najlepiej: pomagam@centrumnadruku.com.pl

Podoba Ci się inicjatywa? Podaj dalej! Poinformuj znajomych! UDOSTĘPNIJ GDZIE MOŻESZ! 🙂

Zbiórka pieniędzy na zwierzęta w schronisku
Zbiórka pieniędzy na zwierzęta w schronisku

Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice