CryptoTab

Przeglądarka internetowa CryptoTab

CryptoTab – pierwsza przeglądarka internetowa z wbudowaną opcją wydobywania Bitcoin! – zarabiaj prostym sposobem w trakcie przeglądania internetu!


PRZEGLĄDANIE I ZARABIANIE

Kryptowaluty zaczynają przejawiać się i dominować na każdej płaszczyźnie naszego życia. Są wszędzie i powoli się zadomowiają na stałe.

Teraz zaznaczają miejsce także w tak prostej i typowej czynności jak codzienne przeglądanie internetu w telefonie.

Wcześniej słyszeliśmy o appkach stricte do kopania kryptowalut, o programach antywirusowych z wbudowaną funkcją tego typu, no a teraz zadebiutował CryptoTab.


KRYPOTOWALUTOWA PRZEGLĄDARKA

CryptoTab to przeglądarka oparta na silniku Chrome, tak więc spokojnie można poczciwego Chroma wymienić na kryptowalutową przegladarkę, ponieważ jest najzwyczajniej bardziej wartościowa i funkcyjna.

Gdy wydobywanie odbywa się tle, my możemy spokojnie dalej zajmować się swoimi sprawami i przeglądać swoje rzeczy w internecie. Wystarczy, że będziemy wracać do zakładki krypto-górnika i odświeżać wydobywanie.

Wypłaty zarobionych środków można dokonać już przy uzbieraniu: 0.00001 BTC – do Twojego własnego portfela kryptowalutowego.
Nie masz jeszcze takiego portfela? Dowiesz się o nim i założysz go za darmo stąd: COINBASE

Szybkość zarabiania możesz dodatkowo znacząco zwiększyć decydując się na większy pakiet, niż podstawowy.

Ponadto masz możliwość zaprosić bliskich i znajomych do korzystania z tej samej funkcjonalnej przeglądarki co Ty i dzięki temu zwiększać swoje własne zarobki. Zarejestruj się, zdobądź swój unikalny link polecający i udostępnij go innym (nawet zupełnie obcym, poprzez ogłoszenia, posty, fora oraz social-media).


CryptoTab jest narzędziem masowo pobieranym i instalowanym przez osoby mocno związane z kryptowalutami i zarabianiem na nich. Być może zainteresuje i przekona Ciebie do siebie 🙂

Życzymi miłego i zyskownego przeglądania 😉

POBIERZ I ZARABIAJ: www.cryptotabbrowser.com

CryptoTab - pierwsza przeglądarka internetowa z wbudowaną opcją wydobywania Bitcoin!
CryptoTab – pierwsza przeglądarka internetowa z wbudowaną opcją wydobywania Bitcoin!

Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice