Zbiórka na schronisko dla zwierząt

  • 0
ZRZUTKA - dobroczynna zbiórka pieniędzy na potrzebujące zwierzęta ze schroniska

Zbiórka na schronisko dla zwierząt

Nadszedł październik, dni stają się coraz krótsze i zimniejsze. Niebawem nadejdzie listopad i zima, dlatego już teraz zaczynamy nagłaśnianie możliwości wspierania piesków czy kotków ze schronisk.

INTERNETOWY SKLEP CHARYTATYWNY POMAGAM

Drodzy Państwo, Ci którzy jeszcze nie trafili do nas wcześniej i nie korzystali z możliwości dokonania tego typu zamówienia informujemy, że w pewnym momencie naszej działalności uruchomiliśmy charytatywny sklep POMAGAM (www.pomagam.cupsell.pl), w którym sprzedaż prowadzimy przede wszystkim z myślą o czworonogach przebywających schroniskach, takich bez własnego, kochającego domu.

Produktem naszego sklepu, dedykowanym Wam, są gadżety i rozmaita odzież z nadrukiem grafik o motywach związanych z ukochanymi zwierzętami, takimi jak np. pieski, kotki, konie, itd.

W zamyśle działania tego konkretnego sklepu, cała prowizja ze sprzedaży produktów, przekazywana będzie właśnie na zwierzaki w potrzebie. Dlatego zachęcamy do licznych zakupów!

Wy dokonujecie zakupu w sklepie i otrzymujecie produkt dla siebie, a pieski i kotki otrzymują pokarm, koce i inne akcesoria niezbędne im do przetrwania – so, win-win 🙂 Każda strona ma coś z tego!

Nasz oficjalny sklep internetowy dedykowany pupilom znajdziecie tutaj www.pomagam.cupsell.pl

Jeżeli z kolei byliście z nami już wcześniej, to wiecie, że prowadziliśmy tą sprzedaż naszego asortymentu także pod jeszcze jednym adresem internetowym – na platformie Selino / Reflect Group.
Niestety właśnie w ostatnich dniach byliśmy zmuszeni zamknąć sklep na tejże platformie sprzedażowej, mimo wielkiego trudu włożonego w stworzenie tam fajnego sklepu dla Was i sporego czasu na to poświęconego. Powód? Prowadzenie działalności mocno utrudniane było przez bardzo nieprzyjazne i niesprzyjające warunki, a wprowadzane kolejne zaktualizowane zasady współpracy i ceny dostępnego asortymentu urosły do kosmicznych rozmiarów, stały się totalnie nie do przyjęcia, przez co dalsze prowadzenie go stało się kompletnie bez sensu. Niestety na podstawie kilkuletnich doświadczeń nikomu nie polecamy współpracy z tymi podmiotami.

Aktualnie przenosimy wszystkie nasze projekty możliwe do zamówienia na produktach do oznaczonego powyżej w sklepie.
Tym samym jeżeli jeszcze gdzieś trafisz na stary, nieaktualny adres sklepu www.pomagam.selino.pl, zedytuj go na aktualny: www.pomagam.cupsell.pl – Zapraszamy na zakupy!

Pomysły na własne wzory możecie zgłaszać nam mailowo: pomagam@centrumnadruku.com.plINTERNETOWA ZRZUTKA NA SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT

Do pary z prowadzonym sklepem internetowym uruchomiliśmy także zbiórkę internetową dla osób chcącym wspierać szybciej i bezpośrednio. Zbiórka prowadzona jest w popularnym serwisie zrzutkowym pod adresem: www.pomagam.pl/PuszkaSiersciuszka – Zapraszamy!

ewentualnie tutaj:

Nie jesteś w stanie wesprzeć finansowo?
Pomóż nam dotrzeć do osób, które mogą sobie pozwolić na mały dobroczynny datek – przekaż znajomym, udostępnij gdzie się da! Będziemy wdzięczni, jednak nie bardziej niż potrzebujące zwierzaki ze schronisk 🙂

Jeżeli tak samo jak my kochasz zwierzaki i lubisz pomagać – to my LUBIMY CIEBIE! 🙂


FANPAGE PUSZKA SIERŚCIUSZKA

Ponadto zachęcamy do odwiedzenia i obserwowania naszej strony na FB!:
www.facebook.com/PuszkaSiersciuszka


ZRZUTKA - dobroczynna zbiórka pieniędzy na potrzebujące zwierzęta ze schroniska
ZRZUTKA – dobroczynna zbiórka pieniędzy na potrzebujące zwierzęta ze schroniska

Fot. MPTR Photography


Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice