Świecące koszulki na Halloween

  • 0
FluoKoszulki świecące w ciemności na Halloween

Świecące koszulki na Halloween

Koszulki z nadrukiem fluorescencyjnym na Halloween 2022 w CENTRUM NADRUKU w Gliwicach

Do przygotowania się na 31 października zostało 3 tygodnie, więc pozostaje już coraz mniej czasu na zamówienie fajnych indywidualnych koszulek ze świecącym nadrukiem!


KOSZULKI NA HALLOWEEN

Ciekawą propozycją na zabawę halloween’ową może być koszulka z nietypowym – bo fluorescencyjnym nadrukiem, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie imprezowych towarzyszy.

Farba do nadruku w tym przypadku zmieszana została ze specjalnym pigmentem, dzięki któremu grafika pod wpływem ekspozycji na światło słoneczne lub sztuczne świeci w ciemności!

Możemy przygotować dla Państwa projekt grafiki, bądź dowolnego napisu na zamówienie, jednak to już naprawdę ostatnie chwile na zlecanie indywidualnych motywów na Halloween!

Koszulki dostępne u nas są w kroju klasycznym – męskim, damskim oraz dziecięcym, a także w kilku możliwych kolorach do wyboru, jednak raczej ciemniejszych, gdyż grafika do projektu musi zostać wykonana w barwie białej. Najlepszy efekt zatem daje koszulka czarna w połączeniu z białym nadrukiem dla kontrastu.

Tego typu t-shirt sprawdzi się przy okazji rozmaitych okazji, nie tylko Halloween’owego party! Można wymyślić coś kreatywnego na Sylwestra, szkolną imprezę, wakacyjne noce lub różnego rodzaju zloty!

Zapytania prosimy kierować na adres mailowy: biuro@centrumnadruku.com.pl


Przykładowa koszulka na Halloween, prezentowana poniżej, dostępna jest w sklepie www.proudofmyself.cupsell.pl, pod tym linkiem.

FluoKoszulki świecące w ciemności na Halloween
FluoKoszulki świecące w ciemności na Halloween

Nasz poprzedni artykuł w tym temacie można znaleźć tutaj: www.centrumnadruku.com.pl/2020/10/koszulki-z-nadrukiem-fluorecsencyjnym


Ponadto w sklepie posiadamy już kilka innych projektów do fluorescencyjnych nadruków, niekoniecznie związanych z jakimiś okazjami i świętami.

Polecamy!

KOSZULKI Z NADRUKIEM FLUORESCENCYJNYM

CENTRUM NADRUKU

Gliwice


Zachęcamy do systematycznego odwiedzania naszych stron www i obserwowania nas w mediach społecznościowych! 🙂


Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice