Hosting www

  • 0
Hosting www - Serwery dla stron internetowych

Hosting www

Oferujemy atrakcyjny hosting dla Twojej strony www, a do tego domeny internetowe w najniższych cenach na rynku! Zapoznaj się z najkorzystniejszą propozycją na rynku!


SeoHost.pl

Pomiń pierdu-pierdu! ↓

W dobie nasilającej się cenzury w mediach społecznościowych, po ich wielkim boom’ie, coraz więcej osób zadaje sobie pytanie „czy jest sens inwestować czas i pieniądze w budowę i dalszą reklamę jakiegokolwiek profilu działalnościowego na nich”?

W tej kategorii liderem jest, stety niestety, nadal facebook umożliwiający prowadzenie na swoich łamach dość atrakcyjnych firmowych profili, co w połączeniu z wciąż jeszcze liczną grupą użytkowników serwisu stanowi zachęcającą propozycję, gdy chodzi o marketing i reklamę firmy.

Nasuwa się jednak pytanie „czy warto” ?

BANY, BLOKADY I USUWANIE ZA UROJONE PRZEWINIENIA W ZWIĄZKU Z POSTAMI, NA KTÓRE NIGDY NIE BYŁO SKARG I ZGŁOSZEŃ

Tak jak wielu innych, również i my padliśmy ofiarą totalitarnej polityki FB lub też niedopracowania (gdyż wygląda też chwilami jakby nikt nad tym nie panował).

Strony FANPAGE na Facebook’u są zarządzane z prywatnego profilu osobistego, tak samo jak inne strony np. hobbystyczne czy dotyczące jakichkolwiek zainteresowań np. polityki.

Żołnierzyki administracji FB, bądź też algorytmy systemu, to bezwzględni kaci, którzy zablokują Ci korzystanie z Twojego osobistego profilu albo nawet dla odmiany możliwość korzystania z kompletnie wszystkich prowadzonych przez Ciebie stron, jeżeli wykroczysz poza tzw. „Standardy społeczności”. I nawet byłoby tutaj wszystko okej i zrozumiałe, bo jakiś porządek, więc regulamin powinien być, jednak problem pojawia się przy interpretacji tych narzuconych „standardów”.

Kto to wszystko ocenia? Kto jest sędzią? Kto ma prawo i władzę oceniać publikowane treści i uznawać za dobre lub złe (łamiące regulamin)? Mój punkt widzenia jak wiadomo może być inny niż Twój, a każdy ma prawo do własnego zdania. Twój kontekst może być zawsze błędnie odebrany. I najgorsze, że praktycznie nie masz prawa do żadnego odwołania!
Kolejną rzeczą jest fakt, że Facebook prowadzi działalność w Polsce, a tu obowiązuje wolność słowa i wypowiedzi. Skąd więc cenzura Twojego kontekstu?

Prowadzimy wiele stron fanpage założonych na łamach FB, w które stworzenie i wypromowanie włożyliśmy mnóstwo pracy, a kilka z nich dotychczas zostało z dnia na dzień bezpowrotnie usuniętych przez anonimowych administratorów Facebook. Więc wysiłek i kilkuletni trud włożony w prowadzenie tam stron poszedł zwyczajnie na marne.
Tobie wyświetlony zostanie jedynie komunikat, iż zaszło „prawdopodobieństwo podszywania się pod kogoś innego i Twoja strona została na zawsze usunięta”. Nie ma jednak żadnego wytłumaczenia gdzie i w jakim miejscu te podszycie mogło zostać zidentyfikowane. No bo jak mogłoby zostać wskazane skoro pod nikogo się nie podszywasz, a profil masz kilkukrotnie zweryfikowany wieloma dokumentami (ten proceder również budzi sporo wątpliwości). Nie masz z nimi po prostu szans.

Nie zagłębiając się już dłużej w temat FB.. Jesteśmy tam, bo jesteśmy, póki co i tak o. Nie stanowi on już jednak dla nas trzonu medialnej egzystencji i do tego samego zachęcamy wszystkich innych!
Nigdy więcej też nie zostawimy już w tym kurwidołku nawet złamanego grosza na płatną, nieadekwatną do wyników, promocję naszych materiałów.

Naszym zdaniem nie ma już kompletnie żadnego sensu prowadzenie swojego profilu firmowego na FB, jako podstawa istnienia w sieci.

Im szybciej ktoś do tego dojrzeje, tym lepiej dla niego oraz dla jego biznesu.


WYDAJNY I KORZYSTNY HOSTING STRON WWW

Co rozsądniejszy przedsiębiorca postawi swoją firmową stronę i sklep internetowy na własnym, wykupionym serwerze, na którym sam jest sobie Panem i władcą i gdzie nikt mu nie będzie niczego blokował, cenzurował i wyłączał (nawet prewencyjnie).
Takie zajścia są tylko niepotrzebną stratą czasu, na którą raczej żaden szanujący się, zapracowany przedsiębiorca nie może sobie pozwalać.

Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną

Dlatego warto już dziś zacząć budować własną stronę www i zadbać o jej dobrą pozycję w wyszukiwarkach internetowych! Natomiast social-media należy tutaj zacząć traktować jako ewentualny dodatek, a nie skupiać się na nim bezwzględnie (mimo, iż jest to szybkie i wygodne rozwiązanie).

Proponujemy Wam osobiście sprawdzony i używany od wielu lat, przy wszystkich projektach hosting dla stron www, sklepów czy też indywidualnych skrzynek mailowych – w bardzo konkurencyjnych cenach, a do kompletu rejestrację i utrzymanie domen najtaniej na rynku!

SPRAWDŹ OFERTĘ DLA NOWYCH KLIENTÓW LUB PORÓWNAJ ZE SWOJĄ OBECNĄ CZY NIE PRZEPŁACASZ! [ PRZEJDŹ DO OFERTY ]

SeoHost.pl

STRONY WWW NA ZAMÓWIENIE

Nie poradzisz sobie samodzielnie z budową strony? Interesuje Cię uruchomienie strony www, sklepu internetowego lub bloga czy forum? Żaden problem!

Skontaktuj się z nami poprzez nasz dyżurny adres e-mail: biuro@centrumnadruku.com.pl


Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice