Portfel Coinbase

  • 0
Najlepszy portfel kryptowalutowy COINBASE - Bitcoin

Portfel Coinbase

Wybierz najlepszy, naszym zdaniem, portfel do przechowywania swoich kryptowalut – COINBASE.

Naturalnie serwis dostępny jest w języku POLSKIM! 🙂

Powagę portfela i bezpieczeństwo gwarantuje rejestracja, którą należy przejść, weryfikując się w należyty sposób, a logowanie w następnych etapach potwierdza się kodem z SMS-a.


Kolejną zaletą portfela CoinBase jest troska o początkującego użytkownika, dopiero rozpoczynającego swoją przygodę z kryptowalutami. Udostępniane jest tu narzędzie do nauki i przyswajania wiedzy w formie prezentacji i quizów, dzięki którym możecie dowiedzieć się ciekawych oraz istotnych informacji, a przy tym zarobić od startu! Quizy szkoleniowe są bowiem płatne dla Was – i to bez haczyków! Przechodzisz test po obejrzeniu prezentacji i zgarniasz darmowe kryptowaluty, przypisywane do Twojego portfela!

i najważniejsze: – ODBIERZ AŻ 40 ZŁ (10$) POWITALNEGO BONUSU za rejestrację przy dokonaniu swojej pierwszej wpłaty do swojego portfela COINBASE – po dołączeniu z tego linku.

ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z KRYPTOWALUTAMI

* zarejestruj się już teraz, nawet jeżeli nie zamierzasz dokonać pierwszej wpłaty od razu, gdyż za jakoś czas promocja może nie być już dostępna, a tak przynajmniej się na nią załapiesz *

Najlepszy portfel kryptowalutowy COINBASE - Bitcoin
Najlepszy portfel kryptowalutowy COINBASE – Bitcoin

Sprawdźcie także jedną z aplikacji obsługujących giełdę kryptowalut. Znajdziecie tu wszystkie niezbędne narzędzia, by poznać i zacząć działać w temacie BTC i innych kryptowalut.


Warto również pomyśleć czy nie przesiąść się na nową przeglądarkę internetową z wbudowaną koparką Bitcoin. Po co tracić czas na zwyczajne, bezproduktywne przeglądanie internetu, skoro można zarabiać podczas surfowania w necie? Trzeba myśleć przedsiębiorczo 🙂 Propozycja godna rozpatrzenia – zwłaszcza, jeżeli do tej pory korzystaliście z Chrome.


Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice