LOKALNE SPRAWY

  • 0
LOKALNE SPRAWY - dla mieszkańców - strona miejska

LOKALNE SPRAWY

LOKALNE SPRAWY to nowe miejsce w wirtualnym świecie, dokąd możecie choć w pewnej części przenieść swoje życie i działalność. Sprawdźcie sami!


Będą tu poruszane istotne tematy dnia codziennego z Twojej okolicy, nie tylko te poważne – również rozrywka i kultura, okoliczne wydarzenia.

W nawiązaniu do aktualności i systematycznie prowadzonego działu newsowego, strona zostanie podzielona na odpowiednie sekcje oraz lokalizacje dla zachowania porządku i skategoryzowania wiadomości.
Dysponować będzie odpowiednimi możliwościami reklamowymi dla każdego. Dostępne będą podstrony reklamowe, artykuły sponsorowane, powierzchnia reklamowa w postaci bannerów reklamowych oraz linki pozycjonujące.

Na rozwój strony w największym stopniu wpływ będziecie mieli Wy 🙂
Możecie informować nas o lokalnych sprawach – jeżeli uznane zostaną za atrakcyjne i istotne dla wszystkich – zostaną zamieszczone.

Zgłaszać można do nas nie tylko Wasze firmy, przedsięwzięcia, ale też lokalnie organizowane wydarzenia.

Jeżeli prowadzicie działalność, z której czerpiecie korzyści majątkowe (choćby najmniejsze, jak domowe rękodzieło) i chcecie się zareklamować szerszej liczbie osób, dotrzeć do nowych potencjalnych zainteresowanych, zwiększyć świadomość konsumencką na temat Waszej marki lub produktu – możecie zrobić to z nami odpłatnie. Reklama dźwignią handlu, a my w zamian będziemy mogli utrzymać i rozwijać nasz projekt.

Zachęcamy też do budowania z nami bazy ofert pracy.

Miejsce zrodzenia się inicjatywy jest miasto Gliwice. Ale interesują nas także mocno miasta ościenne, gdzie również działamy. Zależy nam także do dotarciu do wszystkich innych miast w całej Polsce, z którymi nie mieliśmy niestety dotychczas nic wspólnego.
W dużym stopniu skupiać się będziemy również na wszystkich miejscowościach turystycznych i ich promocji (morze, góry i mazury), więc jeśli nie odpoczywasz tylko walczysz o klientów, lub szykujesz się na kolejny sezon zacznij się reklamować razem z nami! 🙂

Zachęcamy do współtworzenia tego miejsca 🙂

www.lokalnesprawy.com.pl

LOKALNE SPRAWY - dla mieszkańców - strona miejska
LOKALNE SPRAWY – dla mieszkańców – strona miejska

Zachęcamy do obserwowania profilu strony na FB! 🙂


Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice