Nadruk Gliwice

  • 0
Diler Koszulek - Nadruk Gliwice

Nadruk Gliwice

Stylowe koszulki z nadrukiem – PROUD OF MYSELF – idealne na wyrażanie siebie!

Nadruki możliwe nie tylko na koszulkach – także na bluzkach, bluzach z kapturem i bez, torbach, plecakach, czapeczkach z daszkiem, a nawet na bieliźnie! Kubki i inne gadżety z Twoją grafiką. Idealne także na prezent! Możliwość dodatkowego zapakowania w ładnym pudełku ozdobnym.


NADRUK GLIWICE – Diler Koszulek

Jeżeli nie znalazłeś/znalazłaś jeszcze swojej wymarzonej koszulki w naszym podstawowym sklepie, możesz spróbować w jednym z naszych dodatkowych sklepów (lista) lub możemy ją dla Ciebie zaprojektować. Za darmo!

Koszulki na indywidualne zamówienie, dla firm, teamów, drużyn sportowych i klubów. Mnóstwo działów i kategorii – na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Doskonała jakość i trwałość materiałów oraz nadruku! Dostępne w wielu krojach, rozmiarach i kolorach.

Specjalne koszulki zaprojektowane z myślą o szczytnych celach, dostępne w dziale „Charytatywne” – kupując wspierasz i pomagasz.

Zachęcam do częstego odwiedzania sklepu. Codziennie nowe, wyjątkowe wzory. Polecam również obserwowanie naszego FB, gdzie możecie oczekiwać fajnych promocji.

Polecając nas i zapraszając do zamawiania u nas możesz liczyć na zniżki dla siebie. Zapraszaj znajomych na FB, udostępniaj stronę (www.proudofmyself.selino.pl) i fanpejdż (www.facebook.com/NadrukNaWszystkim), by otrzymać rabat. Możliwe rabaty przypadku zamówienia większej ilości produktów – proszę pytać. Zapraszam do zamawiania w sklepie internetowym www.proudofmyself.pl!

Młody zmotywowany zespół, otwarty na propozycje i współpracę! 1000 pomysłów na minutę. Szybko rozwijający się baza produktów w sklepie.

Nasza drukarnia mieści się w Poznaniu, więc w głównej mierze forma wysyłkowa. W wyjątkowych sytuacjach możliwy odbiór osobisty w Gliwicach.


PROJEKTOWANIE GRAFIKI GLIWICE

Istnieje możliwość realizacji indywidualnego projektu, który byłby już połową Waszego biznesu. Np. gdy budujecie projekt unikalnego samochodu sportowego. Możecie założyć społeczność fanów strona www+facebook fanpage+sklep internetowy), którym będziecie oferować produkty z wizerunkiem Waszej maszyny. Sprzedaż produktów zwróci Wam koszty inwestycji/wygeneruje dodatkowy kapitał do kontynuowania i realizacji projektu. Na życzenie zwektoruję sylwetkę samochodu do pliku graficznego 2d lub 3d w dowolnej wielkości. Ten umieścicie na koszulkach, kubkach, naklejkach i czym tylko zechcecie! Za podwojeniem opłaty może nastąpić też odstępne edytowalnego pliku projektu w którym sami możecie wprowadzić sobie dowolne zmiany, zmienić kolory, dodać elementy itp.

Ponadto możemy przygotować dla Państwa projekt wizytówki, logo na zdjęcia dla fotografów, szablony notesów i papieru firmowego itd. itp.


Zapraszamy do kontaktu!

Diler Koszulek - Nadruk Gliwice
Diler Koszulek – Nadruk Gliwice

Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice