Własna strona www

  • 0
Własna strona www - Gliwice

Własna strona www

Coraz częściej obserwuję jak ludzie bezradni wobec postępującej w mediach społecznościowych cenzury, wyżalają się między sobą, że ponownie zostali wykluczeni, zablokowani, że jakiś portal im coś utrudnia. Sam zostałem na facebooku zablokowany 6 razy i to tak, że nie mogłem na niego powrócić bez obnażenia się z osobistych i wrażliwych informacji o sobie, które facebook bezwzględnie próbował ode mnie wyłudzić, kosztem powrotu do społeczności (co powinno być ścigane i karane). Niestety traciłem przez to wszystkie projekty i inicjatywy, które rozwijałem na tymże portalu.
Aż powiedziałem DOŚĆ!


NIE dla banowania użytkowników i treści w imię poprawności politycznej i z winy wątpliwych algorytmów informatycznych!

Facebook, jako zagraniczna korporacja, nie ma jakiegokolwiek prawa do ingerowania w publikowane przez użytkowników treści w naszym kraju. Co najwyżej w swoim własnym kraju, dostosowując się do tamtejszego prawa. Tutaj mamy Konstytucję (nadrzędny akt prawny w Polsce) i zagwarantowaną wolność słowa. Właściciele tego giganta (czy też innych) nie szanują jednak naszej świętości.

Z jednej strony widzę np. dziewczęta, które z trudem budowały własne portfolio na instagramie, gdzie to pracę poświęciły mnóstwo godzin, dni, miesięcy, a nawet lat i w jednej sekundzie pozbywają się wszystkiego, za sprawą bezdusznej amerykańskiej machiny, która bez mrugnięcia usuwa ich konta.
Z drugiej strony dokładnie to samo dzieje się na facebooku. Wieloletnie profile firmy i organizacji, które potrafią zostać nie tyle czasowo zablokowane, co bez ostrzeżenia i wytłumaczenia bezpowrotnie usunięte za poglądy prowadzącego go administratora (które są nie w smak założyciela amerykańskiego molocha).

Zautomatyzowane algorytmy, które blokują prewencyjnie pewne odgórnie zaprogramowane treści – algorytmy, z którymi nie można dalej dyskutować, to wróg wolności słowa!

Niestety ludzie sami zrobili sobie tutaj krzywdę, przechodząc na zewnętrzne portale, praktycznie całkowicie porzucając prywatne i w 100% własnościowe strony www dla samej wygody i może jeszcze zaoszczędzenia kosztów.

Ja osobiście już od dłuższego czasu odchodzę od mediów społecznościowych – tych bezkarnych gigantów, którzy robią z nami co chcą. Pozostaję tam jedynie w minimalnym stopniu, cały wartościowy ruch wyprowadzam na zewnątrz – na moje osobiste strony www.


POLECAMY ZAŁOŻENIE STRONY INTERNETOWEJ NA TWOJEJ WŁASNEJ DOMENIE

Planujesz prowadzić osobisty dziennik informacyjny, blog modowy, blog kulinarny, motoryzacyjny, coachingowy?

Zamiast prowadzenia go na FB, gdzie możesz niespodziewanie tracić efekty swojej pracy, zdecyduj się na własny wirtualny dysk online.
Za treści publikowane na WŁASNEJ stronie internetowej możesz odpowiadać CO NAJWYŻEJ przed polskim sądem! I to wyłącznie w jakimś skrajnie kontrowersyjnym przypadku.

W mediach społecznościowych najlepiej ograniczyć się wyłącznie do publikowania zajawek/teaserów przekierowujących do pełnych relacji na Waszych stronach.

Dzięki własnej domenie internetowej możesz założyć indywidualną imienną pocztową skrzynkę e-mail utworzoną na swojej domenie stając się prestiżowym i ograniczając niepożądany SPAM reklamowy.

Ponadto na własnej stronie www możecie w nieograniczony sposób zarabiać np. na reklamach sponsorów!
Dzięki temu mogą zwrócić się koszty utrzymania takiej witryny, jeśli to właśnie kosztów obawiacie się najbardziej.

W najmniejszym stopniu ze swojej strony możemy polecić Wam najlepszy, niezawodny, a przy tym najkorzystniejszy cenowo hosting oraz domeny niezbędne do założenia i prowadzenia własnej strony.
W szczególności polecamy tutaj naszego sprawdzonego i zaufanego partnera [SPRAWDŹ] NAJTAŃSZE DOMENY INTERNETOWE I HOSTING

W większym stopniu, jeżeli nie posiadacie odpowiednich umiejętności do samodzielnego uruchomienia strony, możemy Was w tym wyręczyć.

Zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu.
biuro@centrumnadruku.com.pl

Własna strona www - Gliwice
Własna strona www – Gliwice

Dodaj komentarz

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem PROUD OF MYSELF, Pomysły na prezent - Gliwice - Nadruk na koszulkach, bluzach i gadżetach
Stylowe Koszulki z nadrukiem, także na indywidualne zamówienie www.proudofmyself.pl
Strona utrzymywana na stabilnych i szybkich serwerach SeoHost.pl
Strony internetowe - Gliwice